Kit Kat Bunny Multipack 3x29g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 106617_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baton z czekolady mlecznej z nadzieniem czekoladowym z kawałkami płatków i wafli
Parametry produktu
| Zawartość netto | 87 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy1, miazga kakaowa1, laktoza (z mleka), płatki ryżowe (3,6 %) [mąka ryżowa, cukier, koncentrat białek serwatkowych (z mleka), substancja spulchniająca (węglany sodu), sól, aromat waniliowy], kakao w proszku (3,5 %) o obniżonej zawartości tłuszczu1, herbatniki w proszku (2,7 %) [maka ryżowa, skrobia ziemniaczana, cukier, olej palmowy, substancja spulchniająca (węglany sodu), sól, aromat ], serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, kawałki wafla (0,8 %) [mąka ryżowa, cukier, skrobia kukurydziana, olej palmowy, mąka kukurydziana, emulgator (lecytyny), sól], emulgator (lecytyny). może zawierać: orzechy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Ch-042-044 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-25 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 153 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 155 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 648 kJ |
| Wielkość porcji | 29 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 50,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 55,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: