Kisiel błyskawiczny zielona żaba kiwi-limonka emix 30g X45
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 486683_wielopak_45
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Soczyste jabłko i egzotyczne kiwi tworzą super kwaśne połączenie, które obudzi każdy kubek do życia! Gotowy w kilka chwil, intensywnie orzeźwia i zaskakuje smakiem pełnym energii. Kwaśny jak skok żaby prosto w kociołek – idealny deser na halloweenową zabawę! Wystarczy zalać wrzątkiem i gotowy.
Parametry produktu
| Typ | Kisiel |
|---|---|
| Smak | Kiwi, Limonka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwniki: kurkumina, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin; aromaty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 352 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 222 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 455 kJ |
| Wielkość porcji | 205 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 8,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: