Kisiel błyskawiczny yuzu emix 30g X30
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 383020_wielopak_30
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kisiel instant o smaku yuzu to prawdziwa egzotyczna uczta dla Twojego podniebienia! Jego orzeźwiający, cytrusowy smak z nutą japońskiego yuzu przenosi Cię do odległych, tropikalnych krain. To jedyny taki kisiel na rynku, który zachwyca niepowtarzalnym połączeniem świeżości i lekkości. Wystarczy zalać wrzątkiem, zamieszać i gotowe. Lekki i gładki, to świetny wybór na szybką i smaczną przekąskę! Do tego niskokaloryczny - można jeść bez przerwy.
Parametry produktu
| Typ | Kisiel |
|---|---|
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromaty, barwnik: ekstrakt z papryki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 352 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. do kubka wlać 175 ml (ok. ¾ kubka) wrzącej wody. 2. wsypać zawartość opakowania. 3. mieszać energicznie około 1 minutę. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 227 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 465 kJ |
| Wielkość porcji | 205 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: