Kinga Pienińska Sport Woda Mineralna 0,7l - bez gazu
Wystaw opinię o produkcie
Kinga Pienińska to jedyna woda mineralna pochodząca z podziemnych źródeł Pienin, jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej działającej jak filtr. Wydobywana w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego Kinga Pienińska jest wodą pierwotnie czystą, górską i niskosodową. Posiada wyrazisty i orzeźwiający smak, który zawdzięcza zawartym w niej minerałom. Dzięki średniej mineralizacji oraz niskiej zawartości sodu jest to woda, którą można spożywać codziennie, bez żadnych ograniczeń zdrowotnych, ani wiekowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 956811
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kinga Pienińska to jedyna woda mineralna pochodząca z podziemnych źródeł Pienin, jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej działającej jak filtr. Wydobywana w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego Kinga Pienińska jest wodą pierwotnie czystą, górską i niskosodową. Posiada wyrazisty i orzeźwiający smak, który zawdzięcza zawartym w niej minerałom. Dzięki średniej mineralizacji oraz niskiej zawartości sodu jest to woda, którą można spożywać codziennie, bez żadnych ograniczeń zdrowotnych, ani wiekowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Kationy [mg/l]: wapniowy (ca2+) 81,32 mg/l magnezowy (mg 2+) 20,94 mg/l sodowy (na+) 14,06 mg/l potasowy (k+) 2,2 mg/l aniony [mg/l] wodorowęglanowy (hco3-) 372,21 mg/l siarczanowy (so42-) 19,90 mg/l chlorkowy (cl-) 7,09 mg/l fluorkowy (f-) 0,05 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska sp. z o.o. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1000 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: