Kindziuk plastry 100 g ZMB
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, dojrzewająca. Wyprodukowana z mięsa wieprzowego. Produkt plasterkowany i zamknięty na tackach plastikowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 587626
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, dojrzewająca. Wyprodukowana z mięsa wieprzowego. Produkt plasterkowany i zamknięty próżniowo na tackach.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Mięso wieprzowe, sól, laktoza, przyprawy, maltodekstryna, dekstroza, wzmacniacze smaku:glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, izonynian disodowy; aromat (zawiera pszenicę i soję), aromat dymu wędzarniczego, drożdże, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; ekstrakty przypraw (zawierają seler), glukoza, cukier, kultury starterowe bakterii, substancja konserwująca: azotyn sodu. 100 g produktu wytworzono ze 149 g mięsa wieprzowego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ZMB BIAŁYSTOK SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA Ulica i numer: POZIOMA 6 Kod pocztowy i miasto: 15-558 BIAŁYSTOK PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 987 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 30 g |
| Zawartość soli | 4,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: