Kinder Schokolade Hohlfigur Henne 138g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 938663_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Figurka z czekolady mlecznej z kremem mlecznym (55%).
Parametry produktu
| Zawartość netto | 138 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Czekolada mleczna 45% (cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi), wanilina), mleko w proszku odtłuszczone 17,5%, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, z masłosza parka (shea)), bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), wanilina. całkowita zawartość składników mlecznych w produkcie: 32%. całkowita zawartość składników kakao w produkcie: 14,5%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 579 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2413 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36,2 g |
| Cukry | 53,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 53,9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: