Kikkoman Sos Teriyaki BBQ Korean 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 574168
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kikkoman Sos Teriyaki BBQ w koreańskim stylu
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Smak | Teriyaki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Przeznaczenie | Jako dodatek do dań |
| Składniki | Sos sojowy (woda, ziarno soi, pszenica, sól), cukier, woda, przecier jabłkowy, pasta czosnkowa (czosnek, sól), ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, olej z prażonych ziaren sezamu, zagęszczony sok jabłkowy, przyprawy, zagęszczony sok cytrynowy, granulowana czerwona papryka chili, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), ekstrakt drożdżowy, sól. |
| Zawartość netto | 250 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 225 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 956 kJ |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 6,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: