Kieliszek typu finger food PS | 90 ml | 20 szt | MOULIPACK | Guillin Polska
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 378636
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kieliszek typu finger food PS | 90 ml | 20 szt | MOULIPACK | Guillin Polska I Pojemnik typu fingerfood na przekąski, desery, małe porcje bankietowe, do degustacji
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Polistyren (PS) |
|---|---|
| Kolor | bezbarwny |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 20 szt. |
| Pojemność | 90 ml |
| Średnica | 4,5 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: guillin polska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 56-400 oleśnica pl |
| Krótki opis marketingowy | Guillin polska kieliszek ps | 90 ml | 20 |
| Wymiary (SxWxG) | 45 x 85 x 45 mm |
| Informacje dodatkowe | Zapis dotyczący dyrektywy sup(poniżej)- do decyzji transgourmet na podstawie przekazanego dokumentu (certyfikat wielokrotnego użytku) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: