Kieliszek do piwa 440ml Lifestyle, Spiegelau
Wystaw opinię o produkcie
Kieliszek do piwa 440ml Lifestyle, Spiegelau
Linia Lifestyle charakteryzuje się ryflowaną czaszą kieliszka.
Kieliszek wykonany ze szkła Krystalina o właściwościach kryształu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 941427
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 440 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. KUlica i numer: Kutrzeby 14 4Kod pocztowy i miasto: 61-719 Poznań PL |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 81 x 187 x 81 mm |
| Zawartość zestawu | Kieliszek do piwa 440ml Lifestyle, Spiegelau |
| Wzór/zdobienie | ryflowana czasza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: