Kieliszek do czerwonego wina 630ml Lifestyle Spiegelau
Wystaw opinię o produkcie
Kieliszek do czerwonego wina 630ml Lifestyle Spiegelau
szkło Krystalina, szkło kryształowe bezołowiowe
wyprodukowano w Niemczech
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 871353
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 630 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. KUlica i numer: Kutrzeby 14 4Kod pocztowy i miasto: 61-719 Poznań PL |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 96 x 225 x 96 mm |
| Zawartość zestawu | Kieliszek do czerwonego wina 630ml Lifestyle Spiegelau |
| Wzór/zdobienie | szkło ryflowane |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: