Kiełbaska chorizo do hot-doga 700 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 499916-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo- wołowa średnio rozdrobniona wędzona parzona. Produkt głęboko mrożony. Produkt stałowagowy, waga netto opakowanie zbiorczego 5,60 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso 80% (wieprzowe 73%, wołowe 7%), woda, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy (w tym papryka), błonnik pszenny bezglutenowy, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, octan potasu, mleczan potasu; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; aromaty (zawierają seler), hydrolizat białka sojowego, stabilizatory: difosforany, trifosforany; ekstrakt papryki, olej rzepakowy, glukoza, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), mleko, jaja i gorczycę.wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 1103 kj/266 kcal, tłuszcz 23 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,0 g, węglowodany 2,2 g, w tym cukry 0,8 g, białko 12 g, sól 2,5 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,71 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Po wyjęciu z mroźni produkt należy rozmrażać i przechowywać w temperaturze nie wyższej niż +6°c przez 72 godziny. nie zamrażać ponownie |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 266 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1103 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E250 Azotyn sodu, E261 Octan potasu, E326 Mleczan potasu, E301 Askorbinian sodu, E331 Cytryniany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Regulator kwasowości, Stabilizator, Substancja konserwująca, Przeciwutleniacz |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: