Kiełbasa parówkowa ok. 1,7 kg JBB
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowo- drobiowa homogenizowana wędzona parzona. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 13,6 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 153593
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | mięso 66% (wieprzowe- 51%, z kurczaka- 15%), woda, skrobia, tłuszcz z kurczaka, tłuszcz wieprzowy, sól, mąka SOJOWA, substancje zagęszczające: karagen, guma ksantanowa; błonnik ziemniaczany, regulatory kwasowości: mleczan potasu, octan potasu, stabilizatory: trifosforany, difosforany, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'- rybonukleotydy disodowe; glukoza, przyprawy, białko SOJOWE, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, kwas askorbinowy, substancja konserwująca: azotyn sodu, osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENNY, OWSIANY), MLEKO, JAJA, SELER i GORCZYCĘ. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,6 - 1,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Mięsnego "JBB" Import-Eksport Józef BałdygaUlica i numer: Kościelna 25Kod pocztowy i miasto: 07-437 Łyse PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: