Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 128770
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, peklowana wędzona, parzona, suszona. Batony w jelitach wieprzowych Ø 33/35, odkręcane w długości około 15-16 cm. Waga wynikowa ok. 0,750 kg. Konsystencja dość ścisła, jelito ściśle przylega do masy mięsnej. Batony barwy ciemno brązowej, powierzchnia równomiernie pomarszczona. Barwa mięsa na przekroju różowoczerwona do ciemnoczerwonej, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, wędzonego, parzonego, wyczuwalne przyprawy umiarkowanie słona, niedopuszczalny smak i zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione suszone |
| Składniki | 100 g produktu otrzymano ze 130 g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe, sól, laktoza (z mleka), glukoza, przyprawy i ekstrakty przypraw, regulatory kwasowości: lakton kwasu glukonowego, kwas cytrynowy; wzmacniacz smaku - glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego, seler), substancja konserwująca – azotyn sodu. osłonka jadalna - jelito wieprzowe. może zawierać: gorczycę, jaja, białka mleka, soję, zboża zawierające gluten |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,7 - 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1341 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: