Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 598863
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt wyróżniający się smakiem, kruchością oraz kształtem. Już sam wygląd zwraca uwagę: krótka, ciemnobrązowa, o równomiernie pomarszczonej powierzchni kiełbasa. To, co ją wyróżnia, to rzadko spotykana i bardzo ceniona przez konsumentów kruchość oraz niezwykły smak aromatycznych przypraw.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione podsuszane |
| Składniki | Kiełbasa wieprzowo-drobiowa średnio rozdrobniona wędzona, parzona, podsuszana. składniki: mięso wieprzowe (57%), tłuszcz wieprzowy, mięso drobiowe z kurczaka (33%), woda, sól, izolat białka sojowego, stabilizatory: e451, e450, e452, e508, e262; błonniki roślinne: pszenny bezglutenowy i sojowy, substancja zagęszczająca: e407; emulgatory: e471, e472c; przeciwutleniacze: e301, e316; glukoza, skrobia ziemniaczana, przyprawy (w tym jałowiec 0,3%), regulator kwasowości: e331; aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: e250, osłonka jadalna: jelito wieprzowe. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, gorczycę, seler, mleko (łącznie z laktozą). biały nalot na osłonce kiełbasy jest wynikiem procesu suszenia. pakowano w atmosferze ochronnej. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. przechowywać w temperaturze: od +1°c do +7°c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Niemcy, Hiszpania, Dania, Holandia, Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,5 - 0,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: madej wróbel sp. z o.o. ulica i numer: ul. magazynowa 45 kod pocztowy i miasto: 41-700 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 370 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1530 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: