Kiełbasa krucha z galaretką ok. 0,9 kg Madej Wróbel
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 117389
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Niezwykłe walory pod kątem smaku, aromatu i konsystencji .
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (100 g kiełbasy wyprodukowano ze 109 g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy, woda, sól, przyprawy (zawierają gorczycę), ocet spirytusowy, cukier, wzmacniacze smaku: e621, e635; aromaty, żelatyna wieprzowa, glukoza, hydrolizat białka sojowego, aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: e250; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Niemcy, Hiszpania, Dania, Holandia, Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,7 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: madej wróbel sp. z o.o. ulica i numer: ul. magazynowa 45 kod pocztowy i miasto: 41-700 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 263 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1095 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: