Kiełbasa krakowska z kurczaka 400 g Morliny
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa drobiowa, grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, podsuszana.
WYGLĄD POWIERZCHNI: Batony w osłonkach sztucznych typu fibrus fi 55 o długości batonu około 17-19 cm. Powierzchnia batonu barwy brązowej. Powierzchnia sucha, osłonka równomiernie pomarszczona.
WYGLĄD NA PRZEKROJU: barwa mięsa na przekroju jasnoróżowa, tłuszczu biała do kremowej. Możliwe prześwity przypraw.
KONSYSTENCJA: dość ścisła, umiarkowanie krucha.
PROFIL SMAKU I ZAPACHU NA ZIMNO: Smak i zapach typowy dla kiełbasy z mięsa drobiowego. Niedopuszczalny smak czy zapach świadczący o nieświeżości produktu lub inny obcy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 23740
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione podsuszane |
| Składniki | Mięso z kurczaka (100 g gotowego produktu otrzymano ze 120 g mięsa), sól, stabilizator: trifosfosforany; regulatory kwasowości: octan potasu, mleczan potasu; glukoza, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; przyprawy, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę, jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w StarachowicachUlica i numer: Krańcowa 4Kod pocztowy i miasto: 27-200 Starachowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: