Kiełbasa extra sucha z indykiem 300 g Madej Wróbel
Wystaw opinię o produkcie
To produkt wysokiej jakości o bardzo charakterystycznym smaku. Perfekcyjnie wysuszona. Bez fosforanów i bez glutaminianu sodu!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 431532
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Indyk |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | mięso indycze, mięso wieprzowe (100 g kiełbasy wyprodukowano ze 103 g mięsa indyczego i 25 g mięsa wieprzowego), sól, przyprawy, ocet spirytusowy, glukoza, aromaty (zawierają MLEKO), hydrolizat białka kukurydzianego, przeciwutleniacz: E301, regulator kwasowości: E262, aromat dymu wędzarniczego, barwniki: E120, E155, E150d; maltodekstryna, substancja konserwująca: E250, osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Zawiera alergeny: GLUTEN, GORCZYCĘ, SELER, SOJĘ, MLEKO łącznie z LAKTOZĄ, JAJA. Biały nalot na osłonce kiełbasy jest wynikiem procesu suszenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Niemcy, Hiszpania, Dania, Holandia, Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Madej Wróbel Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Magazynowa 45Kod pocztowy i miasto: 41-700 Ruda Śląska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: