Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901549275001
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Seria Granola oparta jest tylko i wyłącznie o ekologiczne bezglutenowe składniki zlepione ekologicznym syropem kokosowym w temp. RAW (poniżej 42 st. C) po to, aby zachować jak najwyższą wartość odżywczą składników. Nasze produkty wzbogaciliśmy o bogate w witaminy oraz minerały superfoods dzięki czemu poza świetnym smakiem, są one zdrową alternatywą dla chipsów, churpek i innych niezdrowych przekąsek.
Warunki przechowywania
W szczelnie zamkniętym opakowaniu po kazdym użyciu. W suchym. ciemnym i chłodnym miejscu
Składniki
bio chipsy kokosowe , bio chia, bio ziarna
słonecznika, bio pestki dyni, bio siemię lniane brązowe,
bio orzechy laskowe,bio czarna porzeczka liofilizowana 3%,
Alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2167/519 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.2 g |
| Węglowodany | 10.6 g |
| Cukry | 3.6 g |
| Błonnik | 16.8 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0.03 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: