Kefir Łaciaty pitny nat.protein plus butelka PET 360g SM MLEKPOL
Wystaw opinię o produkcie
Kefir pitny proterinowy w butelce PET
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 322739
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kefir |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | |
| Składniki | Mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Pojemność | 360 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska "mlekpol" w grajewie ulica i numer: ul. elewatorska 13 kod pocztowy i miasto: 19-203 grajewo pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: