Kawałki ananasa w soku ananasowym Dole 227g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45788_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
DOLE Ananas kawałki 227g
Parametry produktu
| Rodzaj | Owoce w puszce |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ananasy |
| Zawartość netto | 227 g |
| Składniki | kawałki ananasa, sok ananasowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Filipiny |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 139 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Filipiny |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: VOG Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Przemysłowa 8 Kod pocztowy i miasto: 96-100 Skierniewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce w szklanym lub plastikowym pojemniku. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 273 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: