Kawa mielona Dallmayr Prodomo 500g
Wystaw opinię o produkcie
Dallmayr prodomo to doskonalej jakości mieszanka wyśmienitych kaw wyżynnych z gatunku Arabika, pochodzących z najlepszych terenów uprawnych świata. Typowy smak zawszięcza przede wszystkim ziarnom arabiki, pochodzącym z żyznych południowych prowincji Etiopii - praojczyzny kawy. Specjalne metody uszlachetniania i końcowe palenie z zachowaniem pełnego aromatu nadają kawie Dallmayr Prodomo jej niezastąpiony smak. Najwyższy stopień przyjemności dla wszystkich miłośników kawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 835855
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dallmayr prodomo to doskonalej jakości mieszanka wyśmienitych kaw wyżynnych z gatunku Arabika, pochodzących z najlepszych terenów uprawnych świata. Typowy smak zawszięcza przede wszystkim ziarnom arabiki, pochodzącym z żyznych południowych prowincji Etiopii - praojczyzny kawy. Specjalne metody uszlachetniania i końcowe palenie z zachowaniem pełnego aromatu nadają kawie Dallmayr Prodomo jej niezastąpiony smak. Najwyższy stopień przyjemności dla wszystkich miłośników kawy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | 100% Arabika |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cocochee sp. z o.o. ulica i numer: pomorska 21 kod pocztowy i miasto: 90-202 łódź pl |
| Krótki opis marketingowy | Dallmayr prodomo to doskonalej jakości mieszanka wyśmienitych kaw wyżynnych z gatunku arabika, pochodzących z najlepszych terenów uprawnych świata. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 9 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: