Kawa Ziarnista Segafredo Caffe Crema Gustoso 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Mieszanka Arabiki i Robusty ma bogaty i mocny aromat. Długie i intensywne palenie nadaje jej wyjątkowy i niepowtarzalny smak.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 782772
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka Arabiki i Robusty ma bogaty i mocny aromat. Długie i intensywne palenie nadaje jej wyjątkowy i niepowtarzalny smak.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Crema |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kawa palona |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Partyzantów 7 Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: