Kawa Eduscho Family 100g mielona X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 477983_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kiedy potrzebujesz pobudzenia, Eduscho Family to właściwy wybór. Eksperci Tchibo poddają ziarna specjalnemu procesowi palenia, aby wydobyć z nich wyjątkowy smak i wyrazisty aromat. Ciesz się doskonałą kawą Eduscho Family, która ożywi każdy Twój dzień.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 100 g |
| Typ | Robusta (coffea canephora) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tchibo Warszawa Sp. z o.o. Ulica i numer: Dziekońskiego 3 Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 9 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: