Kawa Daka mieszanka ziarno 1 kg
Wystaw opinię o produkcie
SELGROS_VII_EAN_5900578520250
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 110626
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Najwyższej jakości mieszanka kaw o doskonałym smaku i aromacie. Nadaje się do parzenia w sposób jak i automatów przelewowych gastronomicznych i domowego użytku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Typ | Arabusta |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | kawa ziarnista |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "DAKA" Sp. z o.o. Ulica i numer: Akacjowa 81 Kod pocztowy i miasto: 83-330 GLINCZ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: