Kaszanka swojska z wątróbką 570 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Wędlina wieprzowa parzona
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 843206
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wędlina wieprzowa parzona
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Woda, kasza JĘCZMIENNA (19%), skórki wieprzowe, mięso z głów wieprzowych (12%), wątroba wieprzowa (10%), tłuszcz wieprzowy, cebula, sól, krew wieprzowa suszona, przyprawy (zawierają GORCZYCĘ), regulatory kwasowości: mleczan potasu, octan potasu; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; warzywa suszone, aromaty (zawierają PSZENICĘ bezglutenową), ekstrakty przypraw, glukoza, osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENNY, OWSIANY), MLEKO, SOJĘ, JAJA i SELER. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 570 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 680 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 680 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E326 Mleczan potasu, E261 Octan potasu, E621 Glutaminian monosodowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kaszanka jęczmienna parzona otrzymana z surowców i krwi wieprzowej. batony w jelitach wieprzowych o średnicy ok. 32- 34 mm, odkręcane w odcinki o długości ok. 17-18 cm, pozostawione w zwojach. powierzchnia wyrobu gładka, czysta, sucha. osłonka ściśle przylega do farszu. konsystencja ścisła, krucha. powierzchnia przekroju sucha, dobrze związana. na przekroju surowce równomiernie rozmieszczone, niedopuszczalne skupiska kaszy lub innych składników. dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne wielkości do 5 mm. zewnętrzna: szara do ciemnobrunatnej. na przekroju: kaszy jęczmiennej- brunatna z odcieniem szarym, pozostałych składników mięsnych- ciemnobrunatna, skórek oraz tłuszczu- białoszara, wątroby- jasnobrązowa z odcieniem szarości. charakterystyczny dla wyrobu wieprzowego podrobowego parzonego, z dodatkiem wątroby, krwi i kaszy jęczmiennej, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: