Opis szczegółowy
Kasza pęczak wytwarzana jest z obłuszczonego jęczmienia. Ziarenka pozbawione jedynie zewnętrznej łuski zawierają dużo błonnika i są źródłem białka. Kasza jest znakomitym dodatkiem do zup, zapiekanek i gulaszy. Doskonale sprawdza się jako składnik grzybowego risotto.
Parametry produktu
| Typ | Jęczmienna pęczak |
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100 % kasza jęczmienna pęczak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Cenos Sp. z o.o.
Ulica i numer: ul. Gen. Sikorskiego 22
Kod pocztowy i miasto: 62-300 Września PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zanurzyć saszetkę we wrzącej wodzie. Gotować około 15min na wolnym ogniu pod przykryciem. Wyjąć saszetkę, odsączyć i podać. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 16 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 16 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 24 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Barwa jasnoszara z odcieniem od zielonkawego do żółtawego, dopuszcza się zawartość ziaren z odcieniem brązowym. Zapach kaszy pęczak jęczmiennej surowej oraz w czasie i po ugotowaniu powinien być swoisty, typowy dla kaszy jęczmiennej, bez obcych zapachów, niedopuszczalny zapach stęchły lub zjełczenia. Smak po ugotowaniu swoisty, typowy dla kaszy jęczmiennej, bez obcych posmaków.Konsystencja sypka, ziarnista |