Kasza jęczmienna gruba 2 kg Mlexer
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 385485
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kasza jęczmienna gruba
Parametry produktu
| Typ | Jęczmienna |
|---|---|
| Zawartość netto | 2 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kasza jęczmienna |
| Waga jednostkowa brutto | 2,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 334 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1410 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość błonnika | 9,8 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: