Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249976849
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczna kasza jaglana otrzymana z łuszczonego prosa, ma oryginalny smak. Doskonała na śniadanie z suszonymi owocami. W wersji wytrawnej może być podawana z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
kasza jaglana* *produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1449/346 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 71.6 g |
| Cukry | 55.1 g |
| Błonnik | 2.3 g |
| Białko | 10.5 g |
| Sól | 0.0125 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: