Karwit Lizaki musujące o smakach owocowych i cola 8g x 150szt.
Wystaw opinię o produkcie
Lizaki musujące o smakach owocowych i cola 150 x 8g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 687715
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lizaki musujące o smakach owocowych i cola 150 x 8g
Parametry produktu
| Typ | Lizaki |
|---|---|
| Rodzaj | Z nadzieniem |
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,2 kg |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości E330, wodorowęglan sodu E 500, aromaty, barwniki: E 100, E120, E141(II), E150d, E160a, E163 |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ZWC KARWIT K.T. Matyszkiel sp. jawna Ulica i numer: Częstochowska 93C Kod pocztowy i miasto: 62-800 Kalisz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1646 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 131 kJ |
| Wielkość porcji | 8 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 71 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: