Karmi Żurawina,bezalkoholowe, 4x 400 ml butelka
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900014011151
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 809528
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Karmi Żurawina, 400 ml butelka
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,4 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, cukier, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, sok z czarnego bzu z koncentratu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sok z żurawiny z koncentratu (0,1%), aromat, chmiel |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Carlsberg Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Krakowiaków 34 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 175 kJ |
| Wielkość porcji | 400 ml |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,8 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: