Opis szczegółowy
Krem kokosowy o zawartości tłuszczu 23-26% jest gęsty i aksamitny, ma delikatny smak kokosa. W 99,9 % składa się z ekstraktu z kokosa. Wygodne opakowanie z tetrapaku powoduje, że krem można łatwo dozować i przechowywać po otwarciu.
Parametry produktu
| Składniki | ekstrakt z kokosa 99,9 %, stabilizatory: guma ksantanowa, guma guar, karagen. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Pojemność | 1000 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.
Ulica i numer: Pieńków 147a
Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1018 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25,6 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E415 Guma ksantanowa, E412 Guma guar, E407 Karagen |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach, barwa charakterystyczne dla produktu |