Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 335701_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
produkt wysokiej jakości
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kapusta biała 82%, cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, koper 1,2%, ocet spirytusowy, cukier, woda, bulion warzywny, ( sól maltodekstryna ziemniaczana, koncentrat marchwi , ekstrakt drożdży , ekstrakt pora , ekstrakt pietruszki , koncentrat cebuli, koncentrat ogórka kwaszonego ) sól, pieprz mielony czarny. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: provitus dąbrowscy, malesa sp. jawna ulica i numer: weteranów 149 kod pocztowy i miasto: 05-250 radzymin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 294 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,26 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: