Kapusta kwaszona zasmażana 530 g Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Kapusta kwaszona zasmażana Rolnik przypomni Ci smak i aromat babcinej kuchni. Pomimo wyraźnej kwaśności, jest delikatna w smaku. Można ją podawać na zimno lub zaraz po podgrzaniu, a także dodać do niej ulubione składniki – boczek, cebulkę i grzyby. Jest bardzo miękka i posiada idealnie gęstą konsystencję. Kapusta Rolnik doskonale pasuje do mięs, zwłaszcza do kotleta schabowego z ziemniakami lub kluskami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 102202
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kapusta kwaszona zasmażana Rolnik przypomni Ci smak i aromat babcinej kuchni. Pomimo wyraźnej kwaśności, jest delikatna w smaku. Można ją podawać na zimno lub zaraz po podgrzaniu, a także dodać do niej ulubione składniki – boczek, cebulkę i grzyby. Jest bardzo miękka i posiada idealnie gęstą konsystencję. Kapusta Rolnik doskonale pasuje do mięs, zwłaszcza do kotleta schabowego z ziemniakami lub kluskami.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smażone, Konserwowe, Kwaszone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Kapusta |
| Zawartość netto | 530 g |
| Składniki | kapusta kwaszona (68%), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E 1422, olej rzepakowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 157 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: