Kanokwan Sos thai holy basil 50g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 500020
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos holy basil przygotowywany został według najlepszej receptury ze staranie wybranych składników. Ten autentyczny tajski produkt nada oryginalnego smaku każdej potrawie. Pyszny sos, którego podstawą jest aromatyczna i pikantna azjatycka bazylia. Łatwa w użyciu aromatyczna mieszanka przypraw w kilka minut pozwala stworzyć doskonałe danie. Holy basil to znakomity dodatek do każdego mięsa. Wystarczy kilka minut na patelni lub w piekarniku. Sos holy basil jest w 100% nie zawiera żadnych sztucznych dodatków i barwników.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Bazylia |
| Smak | Bazylia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do dań |
| Składniki | Bazylia holy 25 %, olej palmowy, czosnek, chili 17 %, cukier, sos rybny (ekstrakt anchois, sól, cukier), hydrolizat białka sojowego, hydrolizat białka kukurydzianego, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, olej słonecznikowy. |
| Zawartość netto | 50 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 170 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 316 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1315 kJ |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: