Kanokwan Sos sukiyaki 295g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 493237
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Uniwersalny tajski sos Sukiyaki można użyć do każdego dania. Aby
uzyskać bardziej pikantny i kwaśny smak, dodaj rozdrobniony
czosnek, odrobinę chili i sok z wyciśniętej limonki.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Chili |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Do dań |
| Składniki | Sos z czerwonego chili (chili, woda, cukier, czosnek, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), cukier woda, czosnek, sezam, olej sezamowy, sól, ocet, czerwone chili |
| Zawartość netto | 295 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 170 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 178 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 752 kJ |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 4,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: