Kanokwan Sos seafood 295g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 5006
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kanokwan to znana na całym świecie firma rodzinna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Bardzo popularna w rodzimej Tajlandii. Jej nazwa pochodzi od imion założycieli marki: pana Kanok i pani Chullawan Chantaburi. Specjalizuje się w produkcji past i sosów do przygotowania najsłynniejszych potraw tego regionu. Bazuje na recepturach i przepisach, używając składników najwyższej jakości. Sos Kanokwan to kompozycja smaków stworzona, aby uzupełnić wyjątkowy smak potraw z owoców morza, a dodatek chili nadaje całości nuty pikanterii.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Smak | Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | Sałatki, owoce morza |
| Składniki | Zielone chili 25 %, cukier, woda, czosnek, sok z limonki, ocet, sól, stabilizator: guma ksantanowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość netto | 295 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 170 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 547 kJ |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 3,95 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: