Kamis mix do śmietany 9g
Wystaw opinię o produkcie
MIX do śmietany to niezawodny sposób na bitą śmietanę. Nasz Mix do śmietany zapewni sztywną konsystencję, dzięki czemu biszkopt nie przesiąknie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 151189
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
MIX do śmietany to niezawodny sposób na bitą śmietanę. Nasz Mix do śmietany zapewni sztywną konsystencję, dzięki czemu biszkopt nie przesiąknie.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | spożywcze |
|---|---|
| Składniki | glukoza, skrobia modyfikowana |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 9 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1576 kJ |
| Wielkość porcji | 1 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: