Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 731431
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kmin rzymski stosuje się gównie w kuchniach, gdzie ceni się dobrze przyprawione potrawy. Dość powiedzieć, że jest jednym z podstawowych składników mieszanek przypraw kuchni wschodniej (np. masali lub curry). Jego smak ocenić można jako bardzo intensywny, podobny do pieprzu z wyczuwalną nutą cytrusów. Kmin jest przyprawą wszechstronną. Świetnie nadaje się do gulaszu oraz do potraw grillowanych. Przyprawia się nim również dania mięsne – zwłaszcza z wołowiny, jagnięciny, wieprzowiny oraz z kurczaka. Nieoceniony przy przyprawianiu dań z fasoli lub jako przyprawa do bakłażana.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przyprawa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 15 g |
| Składniki | Kmin rzymski mielony |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1095 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 107 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: