Kamis Grill w stylu greckim 20 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 568855
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kamis Grill w stylu greckim 20 g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | Spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Semolina ryżowa, sól morska, przyprawy (czosnek, cebula, pieprz czarny, kurkuma), zioła (natka pietruszki, oregano, rozmaryn (3%), tymianek, szałwia), cukier, naturalne aromaty, kwas: kwas cytrynowy; wędzona maltodekstryna, olej słonecznikowy. może zawierać gorczycę, jaja, mleko, seler, soję, zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 265 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1121 kJ |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: