Kamis Family suszone pomidory 50 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 229376_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suszone pomidory to genialne odkrycie Włochów! Dawniej natarte solą połówki owoców wykładano na dachach domów. Wędrując przez pachnące targi Sycylii i Toskanii, natknąłem się na stragany pełne suszonych plastrów pomidorów odmiany San Marzano - rosnącej na wulkanicznych glebach. W połączeniu z bazylią i czosnkiem pomidory tworzą wspaniałą trójcę smaków, na której bazuje kuchnia śródziemnomorska. Już mały dodatek miksu pomidorów, bazylii i czosnku sprawia, że zwykła sałata, twarożek czy jajecznica zyskują na atrakcyjności, a posypane nimi i skropione oliwą grzanki zamieniają się w egzotyczną przekąskę.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do przyprawiania potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Pomidory suszone płatki - 62%, czosnek - 24% bazylia - 5%, sól, oregano |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 310,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1309,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 3,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: