Kabanosy wieprzowe z gęsiną 105 g Olewnik
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowo-drobiowa (gęsina), wędzona, parzona, suszona. Kiełbasa w jelitach baranich o długości batonu ok 20 cm, barwa batonu brązowa. Surowce równomiernie rozłożone. Konsystencja krucha, powierzchnia równomiernie pomarszczona, sucha, czysta, osłonka ściśle przylegająca do masy mięsnej. Barwa na przekroju ciemnoróżowa, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczne dla kiełbasy wieprzowo-drobiowej (gęsina) z mięsa peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słona.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 608723
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo-drobiowa (gęsina), wędzona, parzona, suszona. Kiełbasa w jelitach baranich o długości batonu ok 20 cm, barwa batonu brązowa. Surowce równomiernie rozłożone. Konsystencja krucha, powierzchnia równomiernie pomarszczona, sucha, czysta, osłonka ściśle przylegająca do masy mięsnej. Barwa na przekroju ciemnoróżowa, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczne dla kiełbasy wieprzowo-drobiowej (gęsina) z mięsa peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słona.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Gęś, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 150 g mięsa, w tym 115 g mięsa wieprzowego i 35 g mięsa z gęsi. składniki: mięso wieprzowe, mięso z gęsi, sól, cukier, przyprawy (w tym kminek, pieprz czarny, czosnek, lubczyk), ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu); aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca (azotyn sodu). osłonka jadalna - jelito baranie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 105 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Źródło białka | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-004-011 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu lub rozhermetyzowaniu należy spożyć w ciągu 72 godzin, lecz nie później niż po terminie przydatności do spożycia. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 408 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 597 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: