Kabanosy wieprzowe 95 g Krakus
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa, drobno rozdrobniona, suszona, delikatnie miękka, o specyficznym przyprawieniu, wędzona dymem bukowo-olchowym
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 83401
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, drobno rozdrobniona, suszona, delikatnie miękka, o specyficznym przyprawieniu, wędzona dymem bukowo-olchowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (100g produktu otrzymano ze 165g mięsa wieprzowego.), skrobia ziemniaczana, sól, cukier, hydrolizat białka roślinnego (z rzepaku i kukurydzy), glukoza, przyprawy, aromaty, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; błonniki (w tym pszenny bez glutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, ekstrakty roślinne, substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka (substancja żelująca: alginian sodu; aromat, stabilizator: chlorek wapnia). może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 95 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno, suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w Starachowicach Ulica i numer: Krańcowa 4 Kod pocztowy i miasto: 27-200 Starachowice PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 120 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Powstawanie białego nalotu spowodowane jest procesem zachodzącym w czasie przechowywania produktu i nie ma negatywnego wpływu na jakość wyrobu” |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 533 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2209 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 45 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: