Kabanosy wędzone drobiowe z dodatkiem wieprzowiny 220 g Tarczyński
Wystaw opinię o produkcie
Dla wielbicieli delikatnych smaków i lekkości. Wyjątkowo cienkie kabanosy z najwyższej jakości mięsa drobiowego z dodatkiem wieprzowiny. Swój smak i aromat zawdzięczają procesowi wędzenia oraz starannie dobranym przyprawom. Teraz w odsłonie 220g, porcja zadowoli nawet największego smakosza!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 827275
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Indyk, Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Wyrób drobiowo - wieprzowy, drobno rozdrobniony, wędzony parzony, suszony. 107 g mięsa, w tym 58 g mięsa drobiowego (47 g mięsa z kurczaka i 11 g mięsa z indyka) i 49 g mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 g produktu. składniki: mięso drobiowe (mięso z kurczaka, mięso z indyka), mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna – substancja żelująca: algininian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. produkt może zawierać: soję, gluten, mleko, orzechy, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 220 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A.Ulica i numer: Ujeździec Mały 80Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: