Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 603910
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sięgnij po klasykę z wyraźnym smakiem wieprzowiny. Wyjątkowe kabanosy z najwyższej jakości mięsa wieprzowego tworzone według rodzinnej receptury. Idealne na długi wieczór przy ulubionym serialu i lampce wina lub na spotkanie z przyjaciółmi!
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Wołowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione suszone |
| Składniki | Wyrób wieprzowy, średnio rozdrobniony, wędzony, parzony, suszony. ze 175 g mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 g produktu. składniki: mięso wieprzowe, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, cukier, białko wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: soję, gluten, mleko, orzechy, seler, gorczycę. produkt bez dodatku glutaminianu sodu i fosforanów. pakowany w atmosferze ochronnej. po otwarciu spożyć w ciągu 2 dni. norma: zn-t-4/07. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,2 - 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarczyński s.a. ulica i numer: ujeździec mały 80 kod pocztowy i miasto: 55-100 trzebnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 502 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2079 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 3,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: