Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 352749
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tym, co wyróżnia Kurczaka Zagrodowego, jest wyjątkowy, domowy smak. Zagrodowy jest mniej otłuszczony i regularniej umięśniony niż zwykły kurczak, a jego skórka jest cieńsza. Mięso Kurczaka Zagrodowego jest delikatniejsze i ma bardziej spójną, kruchą strukturę, a po upieczeniu jest wyjątkowo smaczne i mniej tłuste niż mięso zwykłego kurczaka.
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Tuszka |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Nie dotyczy |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kurczak zagrodowy tuszka |
| Temperatura przechowywania min - max | -2 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 1,98 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,5 - 2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roldrob s.a. ulica i numer: warszawska 168/172 kod pocztowy i miasto: 97-200 tomaszów mazowiecki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,8 kg |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Bdf to forma pakowania map (modyfikowana atmosfera ochronna), która spowalnia proces psucia się produktów. folia barierowa (czyli taka która zawiera warstwę ochronną) powoduje, że żywność zabezpieczona jest przed rozwojem niepożądanych mikroorganizmów. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: