KURCZAK SIELSKI PODUDZIE Z KURCZAKA KLASY A GŁĘBOKO MROŻONE IQF 1 KG
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 314526
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kurczak Sielski. Chów bez antybiotyków. Rośnie wolniej niż zwykły kurczak*; 30% wolniej niż zwykły kurczak; żywienie roślinne
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Podudzie |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | 100% podudzie z kurczaka |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superdrob s.a. oddział karczew ulica i numer: armii krajowej 80 kod pocztowy i miasto: 05-480 karczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 52 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: