KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste 200g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 12638_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Płatki orkiszowe, bogate w wartości odżywcze i błonnik, to świetna opcja na sycące śniadanie czy lunch. Jako produkty pełnoziarniste posiadają wszystkie składniki, które występują w ziarnie, w tym najbardziej wartościowy błonnik oraz m.in. cynk, magnez, kwas foliowy, fosfor. Mają obniżoną zawartość cukrów i są łatwo przyswajalne przez organizm. Płatki Kupiec opracowano do błyskawicznego przygotowania, bez konieczności gotowania. Można serwować je na ciepło, zalewając na 3 minuty gorącym mlekiem lub wodą, albo na zimno, w formie dodatku do jogurtu, mleka czy koktajlu. Dodając do nich np. ulubione owoce i bakalie, stworzymy pełnowartościowy posiłek, który doda energii i nasyci na długo. Dostępne w wygodnych, 200 gramowych saszetkach płatki, wystarczą do przyrządzenia 4 porcji.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Smak | Lekki |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Płatki orkiszowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kupiec Sp. z o.o. Ulica i numer: Kupiecka 17 Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Pół szklanki płatków (ok. 5 łyżek) zalać szklanką wody lub mleka. Lekko posolić lub posłodzić. Gotować ok. 5 minut ciągle mieszając |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 362 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 181 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 765 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: