KUPIEC Kasza jęczmienna perłowa 4x100 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 678793_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kasza jęczmienna perłowa należy do grupy , pełnoziarnistych, bardzo wartościowych produktów zbożowych. Jest produkowana z najwyższej jakości ziarna jęczmienia. Ma wszechstronne zastosowanie w kuchni, może być spożywana jako samodzielne danie lub jako składnik zup, zapiekanek, farszów. Jedząc kasze, dostarczamy organizmowi cennego białka roślinnego, a także witamin (głównie z grupy B) i składników mineralnych (żelaza, miedzi, potasu i fosforu). Kasza jęczmienna jest nie tylko pożywna, lecz także bardzo smaczna. Różni się ona od kaszy pęczak stopniem przetworzenia ziaren, które to w kaszy perłowej są mocniej przetworzone.
Parametry produktu
| Typ | Jęczmienna perłowa |
|---|---|
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kasza jęczmienna |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kupiec Sp. z o.o. Ulica i numer: Kupiecka 17 Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku, dodać szczyptę soli i gotować pod przykryciem około 15 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 171 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 725 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: