KROS Kasza kuskus 5kg
Wystaw opinię o produkcie
Kasza kuskus 5 kg
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 782034
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kasza kuskus 5 kg
Parametry produktu
| Typ | Kuskus |
|---|---|
| Rodzaj | Nieporcjowana, Błyskawiczna |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | kasza kuskus z pszenicy durum |
| Waga jednostkowa brutto | 5,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.P.H. KROS Ulica i numer: IŁOWNICA 3 Kod pocztowy i miasto: 83-412 GŁODOWO PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 160 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 336 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1407 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 77,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: