KRASNYSTAW JOGURT 1 kg wiaderko
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5902057004008
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 693589
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt w wiaderku o pojeności 1 kg został stworzony z myślą o tych, którzy uwielbiają wiosenne warzywa i pragną stworzyć z nich lekkie pożywne sałatki. Nasz jogurt może być też doskonałym składnikiem wszelkich deserów oraz różnego rodzaju dipów tak chętnie spożywanych z potrawami z grilla.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | mleko, żywe kultury bakterii jogurtowych (Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie Ulica i numer: Borowa 4 Kod pocztowy i miasto: 22-300 KRASNYSTAW PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 108 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 449 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: